Szanowni Państwo,
informujemy, że 17 czerwca firma będzie zamknięta. 

Dni Otwarte w Janser Małopolska

Prezentacja nowości w JANSER MAZOWSZE

W dniu 20.11.2017 w Mazowieckim Centrum Sprzedaży i Doradztwa Janser w Warszawie, odbyła się prezentacja najnowszych rozwiązań firmy Janser w zakresie strukturyzacji podłóg drewnianych oraz zrywania starych podłoży.

Do strukturyzacji drewna wykorzystaliśmy tarczę Trivo-Disc z fiberpadami oraz szeroką gamę szczotek plastikowych i metalowych. Następnie na podłogę został nałożony olej, który został utwardzony lampą LED.

Lampa LED to najnowsze urządzenie w naszej ofercie. Różni się od lamp UV bezpieczeństwem pracy parkieciarza, jak i osób trzecich przebywających w pomieszczeniu. Olej momentalnie robi się twardy i możemy prowadzić inne prace w pomieszczeniu. Idealne rozwiązanie dla renowacji schodów.

Kolejna nowość, którą pochwaliliśmy się zebranym gościom, to kompaktowy zrywacz z siedziskiem dla operatora Ride-On Junior. Striper przeznaczony jest do zrywania wszelkiego rodzaju podłóg. Operator siedząc na maszynie reguluje prędkość oraz kąt natarcia ostrza, co umożliwia skuteczną pracę.


Pokaz nowości w Janser Mazowsze Pokaz nowości w Janser Mazowsze Pokaz nowości w Janser Mazowsze Pokaz nowości w Janser Mazowsze Pokaz nowości w Janser Mazowsze Pokaz nowości w Janser Mazowsze Pokaz nowości