Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w JANSER MAŁOPOLSKA

Szkolenie z firmą Eukula w JANSER MAŁOPOLSKA

W dniu 21.11.2017 w Małopolskim Centrum Sprzedaży i Doradztwa Janser w Krakowie wraz z firmą Eukula zorganizowaliśmy szkolenie dla naszych klientów.

Szkolenie ze strony firmy Eukula prowadził pan Robert Mądrecki, który pokazał pełną gamę pokryć podłogowych znajdujących się w ofercie firmy.

W części praktycznej, nasz specjalista z macierzystej firmy, Andreas Komander zaprezentował nowości firmy Janser. Dużym zainteresowaniem cieszyła się metoda strukturyzacji podłóg drewnianych przy użyciu tarczy Trivo-Disc z fiberpadami i szczotkami. Nowa lampa LED zrobiła wrażenie na uczestnikach szkolenia ze względu na szybkość schnięcia oleju i bezpieczeństwie dla wykonawcy.

Na zakończenie szkolenia Pan Robert przedstawił metody konserwacji podłóg przy użyciu produktów firmy Dr. Schutz.


Szkolenie w Krakowie Szkolenie w Krakowie Szkolenie w Krakowie Szkolenie w Krakowie Szkolenie w Krakowie Szkolenie w Krakowie