Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie we Wrocławiu

Szkolenie we Wrocławiu

W dniu 22.11.2017 we Wrocławiu odbyło się szkolenie firm Janser, Sika, Saicos koordynowane przez firmę Kenio.

Sika przedstawiła praktyczny pokaz aplikacji kleju przy pomocy Sikabond Dispender. Urządzenie w znaczny sposób przyśpiesza proces klejenia i daje możliwość regulacji ilości nakładanego kleju.

Kolejnym etapem spotkania była prezentacja możliwości narzędzi firmy Janser. Zaprezentowaliśmy strukturyzację podłóg tarczą Trivo-Disc z fiberpadami i szczotkami. Nałożyliśmy specjalny olej i wykorzystując lampę LED momentalnie utwardziliśmy podłogę. Wzbudziło to ogromne zainteresowanie uczestników naszą nowością.

Pokazaliśmy też nowy stripper Ride-On Junior. Pochylona do przodu konstrukcja przenosi punkt ciężkości na część roboczą maszyny, co pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności, którą standardowo osiągają tylko dwa razy większe maszyny. To jedyna maszyna, przy której wysokość ostrza może być ręcznie sterowana!

Firma Saicos zaprezentowała szeroką gamę olejów i lakierów. Uczestnicy szkolenia w praktyce mogli spróbować aplikacji produktów pozytywnie wypowiadając się na temat łatwości aplikacji i bezproblemowym posługiwaniu się produktów.


Szkolenie we Wrocławiu Szkolenie we Wrocławiu Szkolenie we Wrocławiu Szkolenie we Wrocławiu Szkolenie we Wrocławiu