Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Tour Eukula, Bochem, Janser Polska

Tour Eukula, Bochem, Janser Polska

Wspólnie z firmami Eukula, Bochem i Janser Polska zaprosiliśmy na szkolenia parkieciarzy z różnych terenów Polski. Pierwsze szkolenie w dniu 05.04.2018 odbyło się w Rzeszowie, kolejne 11.04.2018 w Poznaniu, 12.04.2018 w Łodzi i 13.04.2018 w Gdańsku.

Pokazy praktyczne jak i teoria we wszystkich przypadkach wzbudzały duże zainteresowanie i burzliwe dyskusje. Adam Mickiewicz z firmy Bochem przestawił ofertę gruntów i klejów, Robert Mądrecki oleje i lakiery firmy Eukula oraz Tomasz Paszkowiak narzędzia i maszyny firmy Janser niezbędne do wykonywania prac posadzkarskich i tarczy TRIVO-DISC służącej do postarzania drewna.


Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z tych szkoleń:


Szkolenie w Poznaniu Szkolenie w Poznaniu Szkolenie w Poznaniu Szkolenie w Poznaniu Szkolenie w Poznaniu Szkolenie w Poznaniu Szkolenie w Poznaniu Szkolenie w Łodzi Szkolenie w Łodzi Szkolenie w Łodzi Szkolenie w Łodzi Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku