Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie z montażu paneli LVT w Gliwicach

Szkolenie z montażu paneli LVT w Gliwicach

W dniach 9-10.05.2018 w siedzibie firmy Mapei wspólnie z firmą Multicontract i Janser Polska odbyło się szkolenie z montażu paneli LVT w pomieszczeniach mokrych.

Produkty systemu 4LVT Mapei przedstawił Daniel Szarubka, panele LVT Janusz Dziewanowski a narzędzia do układania takich podłóg Tomasz Paszkowiak. W szkoleniu uczestniczyli wykonawcy z Zachodniej i Północnej Polski.

Poniżej kilka zdjęć z tego szkolenia:

Szkolenie w Gliwicach Szkolenie w Gliwicach Szkolenie w Gliwicach Szkolenie w Gliwicach Szkolenie w Gliwicach Szkolenie w Gliwicach Szkolenie w Gliwicach