Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Dni Otwarte Janser Małopolska

Dni Otwarte Janser Małopolska

W dniach 6-7.06.2018, w siedzibie firmy Janser Małopolska, odbyły się Dni Otwarte. Podczas spotkania zaprezentowano szereg tematów w zakresie przygotowania podkładu i instalacji podłóg.

Szlifowanie podłoża przy pomocy maszyn Columbus i Caddy. Prezentacja maszyn do frezowania podłoża BS 330 oraz nowości odkurzacza przemysłowego klasy H - Janvac 1600 Power.

Praktyczne zastosowanie przyrządów pomiarowych do wilgotności podkładów i sprawdzania warunków klimatycznych otoczenia.

Strukturyzacja parkietu przy użyciu tarczy TRIVO-DISC wyposażonej w szczotki i fiberpady oraz olejowanie, barwienie i lakierowanie parkietów z zastosowaniem środków chemicznych firm Loba, Saicos i Arboritec.

Renowacja deski tarasowej renowatorami TSM, HSM i QUAD.

Narzędzia i techniki montażu podłóg LVT, prezentacja nowego noża do cięcia pasów z zastosowaniem chemii budowlanej firmy BOSTIK.

W szkoleniu uczestniczyli wykonawcy z rejonu Małopolski i Podkarpacia. Był czas na pracę oraz rozmowy te mniej oficjalne przy bogato zastawionych stołach.


Poniżej kilka zdjęć z tego szkolenia:

Dni Otwarte Janser Małopolska Dni Otwarte Janser Małopolska Dni Otwarte Janser Małopolska Dni Otwarte Janser Małopolska Dni Otwarte Janser Małopolska