Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Firmie Dom Deko

Szkolenie w Firmie Dom Deko

W dniu 15.06.2018, w firmie Dom Deko w Jedlińsku, odbyło się szkolenie firm Janser Polska i Loba Wakol. Tematem szkolenia było przygotowanie podłoża i praktyczne szlifowanie podłóg drewnianych.

Do pokazów używana była maszyna jednotarczowa Columbus 145 SH z tarczą Trivo-Disc wyposażoną w papiery ścierne, szczotki i fiberpady. Wspólnie z parkieciarzami z Mazowsza wykonaliśmy strukturyzację podłóg zabezpieczając je systemami firm Loba-Wakol. Zaprezentowaliśmy także system odsysania Multi-Vac wraz z nowym odkurzaczem Janvac 1600 Power pozwalającym na bezpyłową pracę.

Było to kolejne szkolenie, w którym uczestnicy brali aktywny udział. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas.


Poniżej kilka zdjęć z tego szkolenia:

Szkolenie w Firmie Dom Deko Szkolenie w Firmie Dom Deko Szkolenie w Firmie Dom Deko Szkolenie w Firmie Dom Deko Szkolenie w Firmie Dom Deko Szkolenie w Firmie Dom Deko Szkolenie w Firmie Dom Deko Szkolenie w Firmie Dom Deko Szkolenie w Firmie Dom Deko Szkolenie w Firmie Dom Deko Szkolenie w Firmie Dom Deko Szkolenie w Firmie Dom Deko Szkolenie w Firmie Dom Deko