Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Firmie Dom Deko

Szkolenie w Ćwiklicach

W Ćwiklicach odbyło się szkolenie firmy Janser i Saicos, którego tematem było przede wszystkim praktyczne zastosowanie naszych narzędzi do renowacji podłóg drewnianych.

Szkolenie zgromadziło wykonawców, głównie ze Śląska. Maszyny, którymi pracowaliśmy to Speedtronic i Columbus 145 wyposażone w tarczę Janser Trivo-Disc oraz pełną gamę narzędzi ściernych jakie można zastosować do szlifowania, szczotkowania i strukturyzacji podłóg drewnianych.

Podczas spotkania wykonaliśmy, wspólnie z parkieciarzami, renowację podłogi w salonie firmy Parkiety Nowak. Przeszlifowane deski podłogowe, szczotkowane i fazowane, zostały zaimpregnowane olejami firmy Saicos, a szkolenie praktyczne z zastosowania tych produktów poprowadził Piotr Szarecki, technik firmy Saicos.

Dopracowane i skuteczne systemy odpylające MULTI-VAC wraz z odkurzaczem Janvac firmy Janser umożliwiają niemal całkowicie bezpyłową pracę.

Na Ślasku kolejni parkieciarze pracujący od wielu lat maszynami Columbus wyposażyli swoje maszyny w tarcze Trivo-Disc i fiberpady umożliwiające tego rodzaju renowacje parkietów i desek podłogwych. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszego szkolenia za niezwykłe zaangażowanie, zainteresowanie i aktywny udział i wspólnie spędzony czas!


Poniżej kilka zdjęć z tego szkolenia:

Szkolenie w Ćwiklicach Szkolenie w Ćwiklicach Szkolenie w Ćwiklicach Szkolenie w Ćwiklicach Szkolenie w Ćwiklicach