Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Centrum parkietowym Nowak

Szkolenie w Centrum parkietowym Nowak

1 lipca 2018 r., w siedzibie firmy Centrum Parkietowe Nowak w Ćwiklicach, odbyło się szkolenie i prezentacja produktów do instalacji i wykończenia podłóg drewnianych firmy Loba Wakol.

W trakcie pokazu, do przygotowania powierzchni drewna, wykorzystano maszynę Columbus 145 z systemem odpylającym Multi VAC III, odkurzacz Janvac 1600 H oraz tarczę Trivo-Disc. Do szlifowania parkietów wykorzystaliśmy materiały ścierne z oferty Janser - krążki ceramiczne P60 i P80 oraz firberpad do delikatnej strukturyzacji drewna.


Poniżej kilka zdjęć z tego szkolenia:

Szkolenie w Centrum Parkietowym Nowak Szkolenie w Centrum Parkietowym Nowak Szkolenie w Centrum Parkietowym Nowak Szkolenie w Centrum Parkietowym Nowak Szkolenie w Centrum Parkietowym Nowak Szkolenie w Centrum Parkietowym Nowak Szkolenie w Centrum Parkietowym Nowak Szkolenie w Centrum Parkietowym Nowak