Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Akademii Tarkett

Szkolenie w Akademii Tarkett

W dniach 18-19.10.2018, w Orzechowie, firmy Tarkett, Janser Polska oraz Mapei zorganizowały szkolenie z zakresu przygotowania podłoża i instalacji wykładzin. Było to kolejne szkolenie przeznaczone dla firm z terenu całej Polski.

W szkoleniu uczestniczyło 18 osób. Dodatkowym atutem szkolenia była obecność firmy Mapei która przedstawiła ofertę w zakresie chemii budowlanej.

W pierwszym dniu spotkania omówiliśmy zasady prawidłowego przygotowania podkładów. Szczególną uwagę zwróciliśmy na pomiary wilgotności podkładów przy pomocy higrometrów Gann, warunki klimatyczne, równość mierzoną urządzeniem NIV’O. Po części teoretycznej przystąpiliśmy do zajęć praktycznych czyli szlifowania podkładów maszyną jednotarczową Columbus, mieszaniem i wylewaniem mas samopoziomujących. Omówione zostały różnego rodzaju kleje do wykładzin i LVT. Kolejnym etapem szkolenia był pokaz montażu, frezowania, spawania na gorąco i na zimno wykładzin. Końcówka pierwszego i cały drugi dzień szkolenia to już zajęcia praktyczne dla uczestników. Każdy samodzielnie mógł montować, frezować i spawać wykładziny.

Zwieńczeniem szkolenia było wręczenie certyfikatów ukończenia i wspólne zdjęcie przed siedzibą Akademii.


Poniżej kilka zdjęć z tego szkolenia:

Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett