Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Gliwicach w siedzibie Mapei

Szkolenie w Gliwicach w siedzibie Mapei

W dniach 14-15.03.2019, w siedzibie firmy Mapei w Gliwicach, odbyło się szkolenie z zakresu przygotowania podłoża i instalacji wykładzin. Organizatorami spotkania były firmy Mapei Polska, Gerflor oraz Janser Polska. W szkoleniu uczestniczyło 38 osób.

Tym razem czas na teorię zamieniliśmy na praktyczne pokazy związane z przygotowaniem podkładów. Zostały dokonane pomiary wilgotności miernikami Gann, wytrzymałości – test RiRi. Przedstawiliśmy sposoby zabezpieczenia podłóg przy ogrzewaniu podłogowym plombami termicznymi i monitorem CPM. Zwróciliśmy uwagę na zasadność szlifowania i frezowania podkładów z pozostałości przy pomocy maszyn BS 330 i Columbus.

Firma Mapei przedstawiła pełną gamę produktów związanych z przygotowaniem podkładów i klejeniem wykładzin oraz LVT w pomieszczeniach mokrych.

Firma Gerflor przedstawiła gamę wykładzin podłogowych i ściennych.

Każdy z uczestników miał możliwość wykonania własnej aranżacji w boksach. Zamontowano wykładzinę ścienną, montowano Lvt w pomieszczeniach mokrych.

Podczas szkolenia jak i części nieoficjalnej trwały burzliwe dyskusje związane z techniką instalacji podłóg oraz warunkami na budowach.


Poniżej kilka zdjęć z tego szkolenia:

Szkolenie w Gliwicach w siedzibie Mapei Szkolenie w Gliwicach w siedzibie Mapei Szkolenie w Gliwicach w siedzibie Mapei Szkolenie w Gliwicach w siedzibie Mapei