Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Jaśle

Szkolenie w Jaśle

W dniu 28 marca 2019 r. zorganizowaliśmy w fabryce Tarkett w Jaśle szkolenie dla instalatorów wykładzin z województwa Podkarpackiego. Było to pierwsze spotkanie z serii szkoleń w tym zakładzie.

Uczestniczyło w nim 30 wykonawców podłóg. Szkolenie było jednodniowe, z tego powodu musieliśmy przypomnieć i przedstawić podstawowe elementy profesjonalnego przygotowania podkładów i montażu wykładzin PCV.

Dariusz Turski z Tarkett Polska zwrócił uwagę na częste błędy związane z montażem wykładzin. Łukasz Matuszewski z Mapei Polska przedstawił produkty do przygotowania podkładu oraz kleje do wykładzin. Z naszej strony omówiliśmy sprawdzenie wilgotności podkładu przy użyciu mierników Gann i higrometru CM, test RiRi (testerem twardości podłoża), sposoby zabezpieczenia przy ogrzewaniu podłogowym plombami termicznymi, szlifowanie i frezowanie maszynami Columbus. W części praktycznej pokazaliśmy narzędzia związane z montażem wykładzin PCV.


Szkolenie w Jaśle