Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie z firmami Jawor Parkiety i Bostik

Szkolenie z firmami Jawor Parkiety i Bostik

W dniu 03.04.2019, w Centrum Sprzedaży i Doradztwa Janser w Krakowie, odbyło się szkolenie z firmą Jawor Parkiety. Uczestniczyła w nim także firma Bostik.

W spotkaniu udział brało 30 osób z województwa Małopolskiego i Podkarpackiego.

Firma Jawor Parkiety przedstawiła najnowszą kolekcję podłóg drewnianych - jodełkę klasyczną i Chevron, z kolei Bostik przedstawił nowoczesną ofertę gruntów, mas i klejów do podłóg.

Z naszej strony przedstawiliśmy sposoby pomiaru wilgotności podkładów przy pomocy higrometru CM i elektronicznych mierników Gann BL. Do sprawdzenia równości używaliśmy cyfrowego urządzenia pomiarowego NIV’O i wyskalowanego klina. Test RiRi odbył się przy pomocy testera twardości podłoża. Omówione zostały sposoby frezowania i szlifowania podkładów przy pomocy maszyn Columbus i maszyny szlifującej BS 330. Urządzenia te połączone były z separatorem JANSER, który może jednocześnie służyć jako stacja mieszalnicza i odkurzaczem przemysłowym JANVAC 1600 H Power


Szkolenie z firmami Jawor Parkiety i Bostik Szkolenie z firmami Jawor Parkiety i Bostik Szkolenie z firmami Jawor Parkiety i Bostik Szkolenie z firmami Jawor Parkiety i Bostik Szkolenie z firmami Jawor Parkiety i Bostik Szkolenie z firmami Jawor Parkiety i Bostik Szkolenie z firmami Jawor Parkiety i Bostik Szkolenie z firmami Jawor Parkiety i Bostik Szkolenie z firmami Jawor Parkiety i Bostik