Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Mapei Tour Gliwice

Mapei Tour Gliwice

W dniach 25-26.04.2019 r., w siedzibie firmy Mapei w Gliwicach, odbyło się szkolenie z zakresu przygotowania podłoża i instalacji wykładzin.

Organizatorami spotkania były firmy Mapei Polska, Gerflor oraz Janser. W szkoleniu uczestniczyły 32 osoby.

Tym razem czas na teorię zamieniliśmy na praktyczne pokazy związane z przygotowaniem podkładów. Zostały dokonane pomiary wilgotności miernikami Gann, wytrzymałości – test RiRi.
Przedstawiliśmy sposoby zabezpieczenia podłóg przy ogrzewaniu podłogowym plombami termicznymi i monitorem CPM. Zwróciliśmy uwagę na zasadność szlifowania i frezowania podkładów z pozostałości przy pomocy maszyn BS 330 i Columbus.


Mapei Tour Gliwice Mapei Tour Gliwice Mapei Tour Gliwice Mapei Tour Gliwice Mapei Tour Gliwice Mapei Tour Gliwice Mapei Tour Gliwice Mapei Tour Gliwice Mapei Tour Gliwice Mapei Tour Gliwice Mapei Tour Gliwice Mapei Tour Gliwice Mapei Tour Gliwice Mapei Tour Gliwice