Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie z Firmą Bostik w Krakowie

W dniu 16.05.2019, w Centrum Sprzedaży i Doradztwa Janser w Krakowie, odbyło się szkolenie z firmą Bostik. W spotkaniu udział brało 25 osób z województwa Małopolskiego.

Firma Bostik zaprezentowała grunty, masy, kleje do montażu podłóg drewnianych, wykładzin i LVT.

Z naszej strony przedstawiliśmy sposoby pomiaru wilgotności podkładów przy pomocy higrometru CM i elektronicznych mierników Gann BL. Do sprawdzenia równości używaliśmy cyfrowego urządzenia pomiarowego NIV’O i wyskalowanego klina. Test RiRi odbył się przy pomocy tester twardości podłoża. Omówione zostały sposoby frezowania i szlifowania podkładów przy pomocy maszyn Columbus i szlifierki BS 330. Urządzenia te połączone były z separatorem JANSER, który może jednocześnie służyć jako stacja mieszalnicza i odkurzaczem przemysłowym JANVAC 1600 H Power. Prezentowany był także system do strukturyzacji podłóg drewnianych przy pomocy szczotek i fiber padów.

Było to kolejne udane szkolenie podczas którego mieliśmy okazję do wspólnej wymiany zdań i wyrażenia opinii na temat prezentowanych produktów, sposobów przygotowania podkładów i montażu podłóg.