Drodzy Klienci,
Niestety z przyczyn niezależnych od nas mamy awarię telefonu stacjonarnego. Do czasu usunięcia usterek prosimy kontaktować się bezpośrednio na numery telefonów:
600 033 044, 605 270 120, 607 929 073.

 

Szkolenie z Firmą Bostik w Krakowie

W dniu 16.05.2019, w Centrum Sprzedaży i Doradztwa Janser w Krakowie, odbyło się szkolenie z firmą Bostik. W spotkaniu udział brało 25 osób z województwa Małopolskiego.

Firma Bostik zaprezentowała grunty, masy, kleje do montażu podłóg drewnianych, wykładzin i LVT.

Z naszej strony przedstawiliśmy sposoby pomiaru wilgotności podkładów przy pomocy higrometru CM i elektronicznych mierników Gann BL. Do sprawdzenia równości używaliśmy cyfrowego urządzenia pomiarowego NIV’O i wyskalowanego klina. Test RiRi odbył się przy pomocy tester twardości podłoża. Omówione zostały sposoby frezowania i szlifowania podkładów przy pomocy maszyn Columbus i szlifierki BS 330. Urządzenia te połączone były z separatorem JANSER, który może jednocześnie służyć jako stacja mieszalnicza i odkurzaczem przemysłowym JANVAC 1600 H Power. Prezentowany był także system do strukturyzacji podłóg drewnianych przy pomocy szczotek i fiber padów.

Było to kolejne udane szkolenie podczas którego mieliśmy okazję do wspólnej wymiany zdań i wyrażenia opinii na temat prezentowanych produktów, sposobów przygotowania podkładów i montażu podłóg.