Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Mapei Tour Poznań

Mapei Tour Poznań

W dniu 24.05.2019 Mapei Tour gościł w Poznaniu w firmie Naturwood. Wiodącym tematem szkolenia było przygotowanie podłoża, instalacja parkietów, renowacja tarasów oraz strukturyzacja podłóg.

Uczestnicy z uwagą przysłuchiwali się informacjom o nowościach w ofercie firm Mapei i Janser Polska.

Praktyczne pokazy spowodowały burzliwe dyskusje i wymianę doświadczeń. Omówiliśmy wszelkie zasady przygotowania podkładów, tj. sprawdzanie wilgotności, równości, twardości podkładów. Naprawę i wylewanie mas.

Podczas spotkania zwróciliśmy uwagę na możliwości zastosowań maszyn Columbus połączonych z tarczą TRIVO-DISC do strukturyzacji parkietu, możliwości renowacji tarasów zewnętrznych maszyną Renowator TSM i HSM.

Uczestnicy szkolenia po raz kolejny zakończyli je zadowoleni i bogatsi o nowe wiadomości.


Mapei Tour Poznań Mapei Tour Poznań Mapei Tour Poznań