Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Akademii Tarkett

Szkolenie w Akademii Tarkett

W dniach 18-19.06.2019, w Orzechowie, firmy Tarkett, Janser Polska i Mapei zorganizowały szkolenie z zakresu przygotowania podłoża i instalacji wykładzin. W ostatnim przed przerwą wakacyjną spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm wykonawczych.

Tradycyjnie pierwszy dzień poświęciliśmy na omówienie zasad prawidłowego przygotowania podkładów, pomiary warunków klimatycznych pomieszczeń, wilgotności i równości podłoża. Wykorzystaliśmy mierniki Gann, urządzenie NIV'O, szlifierkę Columbus ze systemem odsysania Multivac i odkurzaczem przemysłowym JANVAC 1600 H Power.

Firma Mapei zaprezentowała praktyczny pokaz naprawy podkładu i wylewania mas. Omówione zostały różnego rodzaju kleje do wykładzin i LVT. Kolejnym etapem szkolenia był pokaz montażu wykładzin, frezowanie, spawanie na gorąco i zimno.

Drugiego dnia uczestnicy szkolenia przystąpili do zajęć praktycznych. Każdy z nich miał możliwość samemu docinać, frezować i spawać wykładziny. Zaprezentowany został sposób spawania metodą na zimno typu A, C i T.

Na zakończenie szkolenia uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia kursu i wykonaliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Było to ostatnie szkolenie w tym półroczu, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za uczestnictwo wszystkim tym, którzy odwiedzili nas w Akademii Tarkett w Orzechowie. Obiecujemy, że po okresie wakacyjnym wznawiamy szkolenia i bardzo serdecznie zapraszamy do zgłaszania się chętnych.

Miłych i bezpiecznych wakacji.


Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett