Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Mapei Tour Gniezno

Mapei Tour Gniezno

Dnia 20 września mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z cyklu Mapei Tour, którego gospodarzem była firma QBA BUD z Gniezna.

Wizyta Mobilnego Centrum Szkoleniowego MAPEI przyciągnęła wielu specalistów z branży wykładzionowej, gdzie w piknikowej atmosferze przedstawiciele MAPEI zaprezentowali systemy przeznaczone do montażu wykładzin elastycznych i tekstylnych. Mieliśmy również szansę zaprezentować maszynę jednotarczową Columbus 145 SH z osprzętem do szlifowania oraz czyszczenia powierzchni, a także odkurzacz przemysłowy JANVAC 1600 H Power.


Mapei Tour Gniezno Mapei Tour Gniezno Mapei Tour Gniezno Mapei Tour Gniezno Mapei Tour Gniezno Mapei Tour Gniezno