Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie z montażu paneli LVT w Gliwicach

Szkolenie z montażu paneli LVT w Gliwicach

W dniach 4-5.09.2019 r., w siedzibie firmy Mapei, wspólnie z firmą Multicontract, Doelken i Janser Polska odbyło się szkolenie z montażu paneli LVT w pomieszczeniach. W spotkaniu uczestniczyli montażyści z terenu całej Polski.

W pierwszym dniu omówiono tematy związane z naprawą i przygotowaniem podkładów, przedstawiono szeroką gamę podłóg LVT oraz listew przyściennych. W części praktycznej przy pomocy mierników Gann sprawdzono warunki klimatyczne. Wyszlifowano podkłady szlifierką do podłóg Colibri oraz wylano masę smorozlewną.

Dzień drugi to montaż podłóg LVT w pomieszczeniach mokrych oraz sposób wykończenia listwami firmy Doellken.

Szkolenie zakończono wręczeniem certyfikatów.


Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT