Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w siedzibie Mapei

Szkolenie w siedzibie Mapei

W dniach 6-7.11.2019 r., w siedzibie firmy Mapei, wspólnie z firmą Gerflor, zorganizowaliśmy szkolenie z montażu paneli LVT w pomieszczeniach.
W spotkaniu uczestniczyli montażyści z terenu Małopolski.

W pierwszym dniu szkolenia omówiono tematy związane z naprawą i przygotowaniem podkładów, przedstawiono także szeroką gamę podłóg LVT oraz wykładzin PVC. W części praktycznej przy, pomocy mierników Gann, sprawdzono warunki klimatyczne panujące w pomieszczeniu. Podkłady wyszlifowano szlifierką do podłóg COLIBRI oraz wylano masę smorozlewną.

Drugi dzień szkolenia to zajęcia z montażu wykładzin z wykorzystaniem klejów Mapei. Uczestnicy dowiedzieli się także o sposobach montażu podłóg LVT w pomieszczeniach mokrych.

Szkolenie zakończono wręczeniem certyfikatów.


Szkolenie w siedzibie Mapei Szkolenie w siedzibie Mapei