Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Warsztaty & Edukacja

Warsztaty & Edukacja

W dniach 09.03.-10.03.2020 r., na zaproszenie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, uczestniczyliśmy w warsztatach z cyklu Warsztaty & Edukacja, ktore odbyły się w miejscowości Laski.

W pierwszym dniu przy pomocy strippera RIDE-ON JUNIOR i STRATO-MOBIL IV zerwaliśmy parkiet.
Kolejnym etapem prac było przygotowanie podkładu. W związku z tym, że parkiet przyklejony był na subit, zachowując szczególne środki ostrożności, przy pomocy szlifierki do podłóg COLIBRI oraz maszyny szlifującej BS 330 zerwaliśmy niebezpieczną substancję. Aby ograniczyć pylenie zastosowaliśmy odkurzacz przemysłowy JANVAC 1600 H Power oraz odkurzacz przemysłowy JANVAC 4000 S. Po wykonaniu tych prac sprawdziliśmy wilgotność podkładu higrometrem Compact B2 -BL-.

W międzyczasie odbyło się także szkolenie teoretyczne związane z przygotowaniem podkładu. Omówione zostały tematy sprawdzenia wilgotności, równości i twardości.

Drugiego dnia Warsztatów omówiono zagadnienia związane z gruntowaniem i wylaniem mas samorozlewnych. Tutaj zaprezentowaliśmy stacje mieszalnicze i mieszadła Colomix.

W czasie warsztatów odwiedziło nas około 80 osób, co przełożyło się na szereg ciekawych dyskusji i opinii na temat oferowanych przez nas produktów.


Warsztaty & Edukacja Warsztaty & Edukacja Warsztaty & Edukacja Warsztaty & Edukacja