Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Lipnie

Szkolenie czerwcowe

16 czerwca 2014, w siedzibie naszej Firmy w Lipnie, odbyło się, organizowane wspólnie z Firmą Bautec, szkolenie, na którym omawiano i prezentowano przygotowanie podłoża (szlifowanie posadzek i usuwanie starych powłok), urządzenia pomiarowe, układanie wykładzin podłogowych i parkietów oraz systemy utrzymania czystości i konserwacji podłóg.

Oto kilka zdjęć ze spotkania:

Budynek Janser Polska Prezentacja higrometru Prezentacja renowatora tarasów Prezentacja Tri-Varo Prezentacja Tri-Varo Prezentowane maszyny Prowadzący szkolenie w Lipnie Uczestnicy szkolenia Uczestnicy szkolenia Uczestnicy szkolenia