Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Supermaszyny

Spotkanie branżowe "Supermaszyny"

30 września 2014 odbyło się w naszej firmie spotkanie pod hasłem Supermaszyny. Gościliśmy naszych najlepszych Klientów, przedstawicieli firm współpracujących oraz stowarzyszeń branżowych.


Program spotkania obejmował:

  • pokazy maszyn do obróbki podłoża oraz prezentację nowości z oferty JANSER
  • wizyta na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie i podziwianie maszyn żużlowych
  • spotkanie z trenerem Unii Leszno i żużlowcem Adamem Skórnickim
  • przejażdżki uczestników na motorze żużlowym
  • kolacja w wieży sędziowskiej z możliwością obserwowania treningu żużlowego

Wszyscy Uczestnicy uzyskali tytuł „Znawcy Supermaszyn” i dyplomy, które wręczał Mistrz Polski Adam Skórnicki. Liczymy, że spotkanie było owocne i zabawa też niczego sobie :) Serdecznie dziękujemy Naszym Gościom za liczne przybycie.


Oto kilka zdjęć ze spotkania:

Początek spotkania Rozpoczęcie prezentacji supermaszyn Columbus Speedtronic i frezarka HF 180 Caddy Prezentacja Tri-Varo 760 SE Prezentacja frezarki rećznej HF180 Caddy Uczestnicy spotkania na stadionie żużlowym Uczestnicy spotkania na stadionie żużlowym Przejażdżka motocyklem żużlowym Przejażdżka motocyklem żużlowym Przejażdżka motocyklem żużlowym Przejażdżka motocyklem żużlowym Przejażdżka motocyklem żużlowym Przejażdżka motocyklem żużlowym Przejażdżka motocyklem żużlowym Uczestnicy spotkania na stadionie żużlowym Spotkanie w wieży sędziowskiej Spotkanie w wieży sędziowskiej Spotkanie w wieży sędziowskiej Prezentacja odzieży roboczej Prezentacja odzieży roboczej