Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Bau 2015

Targi BAU 2015

Fotorelacja

W zeszłym tygodniu przebywaliśmy na Targach Bau w Monachium. Jak zawsze przedstawiliśmy Państwu nowości w ofercie firmy Janser. Dziękujemy bardzo za tak liczne odwiedzenie naszego stoiska. Mamy nadzieję, że zaprezentowany sprzęt pozwoli na zwiększenie efektywności wykonywanych przez Państwa prac.

Dla wszystkich, którzy zainteresowali się ofertą i tych, którzy nie mogli odwiedzić naszego stoiska i zobaczyć maszyn w pracy pozostajemy do dyspozycji.


Poniżej prezentujemy klika zdjęć z Targów:

Targi BAU 2015 - Stoisko Firmy Janser Targi BAU 2015 - Stoisko Firmy Janser Targi BAU 2015 - Stoisko Firmy Janser Targi BAU 2015 - Stoisko Firmy Janser Targi BAU 2015 - Stoisko Firmy Janser Targi BAU 2015 - Stoisko Firmy Janser Targi BAU 2015 - Stoisko Firmy Janser Targi BAU 2015 - Stoisko Firmy Janser