Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Gdańsku

Szkolenie dla parkieciarzy w Gdańsku

10 stycznia 2015 r. w Salonie Podłóg Hermanowska w Gdańsku wraz z firmą Loba Wakol szkoliliśmy parkieciarzy. Spotkanie odbywało się pod patronatem OSP. Tematem szkolenia było przygotowanie podkładów, instalacja podłóg drewnianych oraz renowacja tarasów.

Dwudziestu parkieciarzy z rejonu Trójmiasta zapoznało się z ofertą firm Loba Wakol oraz z praktycznym zastosowaniem maszyn Janser. Możliwość samodzielnej aplikacji produktów Loba i Wakol oraz obsługi naszych maszyn sprawiły, że spotkanie przebiegło w bardzo aktywny sposób. Uczestnicy opuszczali szkolenie zadowoleni i świadomi, że w razie potrzeby mogą liczyć na pomoc doradców technicznych obu firm.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas, aby się z nami spotkać i poszerzyć swoją wiedzę.


Poniżej przedstawiamy klika zdjęć z tego szkolenia:

Uczestnicy spotkania Prezentacja Columbus Speedtronic Olejowanie podłogi Prezentacja Columbus Speedtronic Przygotowanie podłoża Prezentacja Tri-Varo 430

I krótki film z pokazu Tri-Varo 430: