Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Rzeszowie

Rzeszów - Szkolenie dla parkieciarzy

W dniu 19.02.2015 w Rzeszowie na zaproszenie firmy Eko Parkiet odbyło się szkolenie dla parkieciarzy. Współorganizatorem spotkania były firmy Janser Polska, Forbo i Osmo.


Temat szkolenia:

Przygotowanie podłoża, instalacja parkietu i olejowanie.


Czterdziestu uczestników szkolenia mogło zapoznać się z najnowszymi maszynami, miernikami, zabezpieczeniem podłóg na podkładach z ogrzewaniem podłogowym, które w ofercie posiada Janser Polska.

Duże zainteresowanie wzbudziła maszyna do postarzania podłóg drewnianych Quad. Każdy z uczestników spotkania miał okazję do samodzielnego przetestowania Quada. Nowość ta bardzo spodobała się uczestnikom.

Duża dyskusja wywiązała się podczas omawiania sposobów pomiaru wilgotności podkładów. Przedstawiciele Janser Polska zwrócili uwagę na najczęstsze błędy podczas tych prac. Omówiono nową serię mierników Gann Blue Line.Wspólne wnioski na pewno pomogą w praktycznym zastosowaniu mierników na budowie.

Kolejne prezentacje przeprowadziła firma Forbo prezentując kleje do drewna.

Zabezpieczenie podłóg zaprezentowała firma Osmo.


Kilka zdjęć ze szkolenia w Rzeszowie:

Uczestnicy spotkania Pokaz sposobów pomiaru wilgotności podkładów Uczestnicy szkolenia Uczestnicy szkolenia