Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Gdańsku

Szkolenie w Gdańsku

W dniu 26.06.2015 w Gdańsku odbyło się szkolenie zorganizowane przez firmę Parkiet Bis Anny Ząbczyk przy współudziale firm Janser Polska i Blanchon.

Firma Blanchon przedstawiała całą gamę produktów. Szczególną uwagę poświęcono lakierom podkładowym i nawierzchniowym. Przedstawiono nowość lakier jednoskładnikowy w fazie wodnej PERFORMER. Lakier odznacza się wyjątkowymi właściwościami odpornościowymi na użytkowanie. Jego trójwymiarowa budowa chemiczna nadaje właściwości zbliżone do lakieru dwuskładnikowego. Ponadto spore zainteresowanie wzbudził pokaz olejowania olejem Jakość i środowisko w aspekcie drewno surowe. Produkt, który był dotychczas nieznany zgromadzonym gościom, wzbudził bardzo pozytywne opinie. Uwagę zgromadzonych przyciągnął również pokaz bejcowania bejcą dwuskładnikową AQUATEINTE 2K. Prowadzący przedstawili możliwość bejcowania bejcą białą w systemie WHITE CONCEPT, gdzie przy użyciu podkładu PRIM AQUATEINTE eliminujemy efekt żółknięcia białej bejcy na wiele lat. Prostota i bezpieczna praca tym produktem wzbudziły uznanie gości.

Przedstawiciel Janser Polska omówił temat związany z przygotowaniem podłoża. Zostały zaprezentowane techniki sprawdzania wilgotności podłoża, twardości, szlifowania. Szczególną uwagę parkieciarzy zwrócił aspekt zabezpieczania podłóg na ogrzewaniu podłogowym. Następnie odbył się pokaz renowacji tarasów przy pomocy maszyny Renowator oraz Quad. Quad został także wykorzystany do postarzania deski, która została następnie zaolejowana.

Poniżej kilka zdjęć z tego spotkania.


Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku Szkolenie w Gdańsku