Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Rzeszowie

Janser Polska na targach Sacro-Expo 2015

Od 22 do 24 czerwca w Kielcach miała miejsce XVI Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

Zaprezentowaliśmy tam kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości i konserwacji wszelkiego rodzaju posadzek i podłóg: maszyny czyszczące COLUMBUS, zamiatarki HAAGA, sprzęt ręczny najlepszych marek oraz profesjonalne środki chemiczne, nie tylko do podłóg. Przedstawiliśmy również maszyny służące do renowacji posadzek kamiennych, betonowych czy z lastryka oraz odpowiednie sposoby jej pielęgnacji, by posadzka jak najdłużej wyglądała jak nowa.


Stoisko Janser Polska na targach Sacro-Expo 2015