Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Poznaniu

Mapei Tour w Poznaniu

W dniu 08.09.2015 Mapei Tour dotarł do Poznania. Stolica Wielkopolski przywitała nas deszczem, ale to nie odstraszyło parkieciarzy. Wysoka frekwencja była zasługą gospodarza firmy Wege z Poznania.

Tym razem szkolenie odbyło się wewnątrz samochodu szkoleniowego. Prowadzący prezentację omówili produkty firmy Mapei Polska i Janser Polska.

Temat spotkania dotyczył przygotowania podłoża, instalacji i zabezpieczenia parkietu. Pod koniec szkolenia odwiedził nas prezes SPP pan Dariusz Kozera, który omówił zbliżające się targi DREMA i zaprosił uczestników spotkania do udziału w egzaminach na czeladnika i mistrza parkieciarstwa.

Tematów do dyskusji jak zawsze było wiele. Oprócz rozmów podczas spotkania odbywały się one jeszcze długo po jego zakończeniu.

Poniżej kilka zdjęć z tego spotkania.


Mapei Tour w Poznaniu Mapei Tour w Poznaniu Mapei Tour w Poznaniu Mapei Tour w Poznaniu