Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Gnieźnie

Mapei Tour w Gnieźnie

W dniu 09.09.2015 Mapei Tour trafił do Gniezna. Szkolenie przeznaczone było dla firm instalujących wykładziny. Gospodarzem był pan Janusz Kubiak właściciel Qba-Bud.

Wielkopolanie okazali się kolejną dużą grupą uczestniczącą w spotkaniu. Prowadzący prezentację omówili produkty firmy Mapei Polska i Janser Polska. Temat dotyczył przygotowania podłoża i instalacji wykładzin.

Podczas szkolenia był czas na wymianę doświadczeń i omówienie nurtujących problemów. Uczestnicy po raz kolejny chwalili sposób i formę tego typu spotkań.

Poniżej kilka zdjęć z tego spotkania.


Mapei Tour w Gnieźnie Mapei Tour w Gnieźnie Mapei Tour w Gnieźnie Mapei Tour w Gnieźnie Mapei Tour w Gnieźnie Mapei Tour w Gnieźnie