Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Wyróżnienia dla Janser Polska

Z dumą informujemy, że nasza Firma otrzymała podziękowanie za wieloletnie zaangażowanie w tworzenie i funkcjonowanie Wielkopolskiej Gospodarki, wkład w budowanie i rozwój Powiatu Leszczyńskiego, aktywność na rzecz społeczności lokalnej oraz propagowanie idei i ducha samorządności.

Podziękowanie to zostało podpisane przez Panią Andżelikę Możdżanowską - Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Senator Rzeczypospolitej Polskiej

W dniu 29 września br. w Galerii Sztuki w Lesznie odbyła się Gala Przedsiębiorców Powiatu Leszczyńskiego podczas której, zaproszonym przedsiębiorcom, w tym Janser Polska, wręczone zostały podziękowania Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz Starosty Leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka za aktywne propagowanie idei ducha przedsiębiorczości w środowisku lokalnym oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki.

Zdjęcia z Gali Przedsiębiorców można obejrzeć tutaj i tutaj

Wyróżnienie dla janser Polska Wyróżnienie dla janser Polska