Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Gala XV-Lecia Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy

Gala XV-Lecia Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy

W czasie Targów Drema 2015 w Poznaniu 15-lecie swojego istnienia obchodziło Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy, którego jesteśmy Członkiem Wspierającym prawie od jego początków.

Z tej okazji firma nasza otrzymała podziękowanie za wieloletnią współpracę, zaangażowanie i wkład w działalność Stowarzyszenia. Podziękowania odebrała nasza Pani Prezes Magda Piątkowska. Natomiast poprzedni Prezes naszej firmy – Pan Ryszard Smitkowski, który obecnie jest już na emeryturze – został Honorowym Członkiem SPP. Cieszymy się, że Stowarzyszenie doceniło jego wkład w rozwój tej branży i serdecznie gratulujemy.

 

Gala XV-Lecia Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy Gala XV-Lecia Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy Gala XV-Lecia Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy Gala XV-Lecia Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy Gala XV-Lecia Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy Gala XV-Lecia Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy