Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Suszcu

Szkolenie w Suszcu dla sieci Dekorian

W dniu 27.10.2015 w Suszcu odbyło się szkolenie dla sieci Dekorian. W spotkaniu oprócz Janser Polska prezentacje prowadziły firmy Bautec, Dollken, Designflooring. Z zaproszenia skorzystało około 80 osób z całego kraju.

Szkolenie rozpoczęło się od części teoretycznej każdej z firm, aby następnie przejść do zajęć praktycznych. Wspólnie z firmą Bautec omówiliśmy zagadnienia dotyczące przygotowania podkładów. Wykonaliśmy test RiRi testerem twardości, zmierzyliśmy wilgotność podkładu miernikami Gann i higrometrem CM. Następnie odbyło się szlifowanie podkładu Columbusem Speedtronic i Caddy. Sprawdzenie równości urządzeniem Nivo i wylewanie mas samopoziomujących.

Montaż podłóg LVT prowadził szkoleniowiec firmy Designflooring. Przy pomocy naszych narzędzi przeprowadził praktyczny pokaz montażu różnego rodzaju podłóg LVT które posiadają w ofercie. Doświadczenie prowadzącego było bardzo widoczne podczas montażu paneli na schodach.
Uzupełnieniem pokazów była prezentacja firmy Dollken. Przedstawiciel firmy zaprezentował szeroką gamę listew wykończeniowych i sposób ich montażu.

Kolejna grupa wykonawców uczestnicząca w szkoleniu powiększyła swoją wiedzę z zakresu przygotowania podłoża i instalacji podłóg i ich wykończenia.


Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu


W trakcie spotkania zaprezentowano pokaz szlifowania masy samorozlewnej Bautec przy pomocy maszyny jednotarczowej Columbus Speedtronic wyposażonej w tarczę Diamabrush.