Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Targi FSB 2015 - Kolonia

Targi FSB 2015 - Kolonia

W dniach 27-30 października 2015 r. Firma JANSER prezentowała swój mobilny system układania wykładzin ochronnych i sportowych oraz narzędzi do znakowania pół gry.


Prezentacja tych urządzeń miała miejsce na Międzynarodowych Targach Budowy i Wyposażenia Obiektów Sportowych i Rekreacyjnych FSB w Kolonii.


Stoisko Firmy Janser na Targach FSB 2015 - Prezentacja mobilnego systemu układania wykładzin<br />ochronnych oraz narzędzi do znakowania pól gry Urządzenia transportowe do wykładzin Stojak do magazynowania oraz<br />urządzenie do rozwijania wykładzin Wózek transportowy do wykładzin Urządzenia do znakowania pól gry