Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w Suszcu

Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen

W dniach 26-27 listopada 2015 r., w Ehningen – siedzibie firmy Janser w Niemczech, odbyło się szkolenie, na którym zaprezentowano pełną ofertę profesjonalnego sprzętu i narzędzi do przygotowania podłoża. Zajęcia praktyczne z tymi narzędziami pozwoliły uczestnikom na indywidualne poznanie ich możliwości.

Zaprezentowano zestaw narzędzi do układania podłóg winylowych LVT. Przy rosnącej popularności podłóg LVT na polskim rynku będzie to niezwykle przydatny zestaw dla instalatorów. Dodatkową atrakcją był pokaz nowego automatu spawalniczego LEISTER, który pojawi się w naszej ofercie w przyszłym roku.

Szkolenie przeprowadzone w siedzibie Janser w Ehningen było niezwykle cennym doświadczeniem dla jego uczestników z Polski.


Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen