Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie Janser i Loba w Warszawie

Szkolenie Janser i Loba w Warszawie

W dniach 31.03 – 01.04.2016 Janser Polska wspólnie z Loba Wakol szkolił posadzkarzy i parkieciarzy w Warszawie. Szkolenia prowadzone były przez polskich i niemieckich techników.

W pierwszym dniu, w Centrum Konferencyjnym Boss, gościliśmy firmy zajmujące się instalacją wykładzin. 50-osobowa grupa zapoznała się z nowościami obu firm oraz miała możliwość praktycznego zastosowania omawianych produktów. Dużą uwagę zwróciliśmy na przygotowanie podkładów, sposób prawidłowej ich oceny oraz możliwości prawidłowego wykonania zalecanych czynności. Burzliwa dyskusja trwała podczas omawiania sprawdzenia wilgotności podkładów metodami elektronicznymi i CM.

Następnego dnia mieliśmy przyjemność gościć firmy parkieciarskie. Frekwencja, jak zawsze w stolicy, była spora. Podobnie jak dnia poprzedniego, omówiony został temat przygotowania podkładów oraz szlifowania i zabezpieczania parkietów olejami i lakierami. Janser Polska zaprezentował nową tarczę Trivo Disc . Jest to tarcza montowana do maszyny jednotarczowej Columbus. Dzięki zastosowaniu własnego napędu zwiększone są obroty małych tarcz, co zwiększa skuteczność i jakość szlifowania.

Podczas tych spotkań uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ofertą firm, uzyskać informacje na nurtujące pytania i praktycznie zastosować dane produkty.


Urządzenia pomiarowe Uczestnicy szkolenia Uczestnicy szkolenia Szkolenie Janser Loba Szkolenie Janser Loba Szkolenie Janser Loba Tarcze frezujące i szlifierki ręczne Szkolenie Janser Loba Szkolenie Janser Loba Szkolenie Janser Loba Szkolenie Janser Loba Szkolenie Janser Loba Szkolenie Janser Loba Prezentacja Columbus Speedtronic Prezentacja Columbus Speedtronic Prezentacja szlifierki Caddy Prezntacja Tri-Varo Prezntacja Tri-Varo Prezntacja Tri-Varo Szlifierka Speedtronic Szlifierka Caddy


Poniżej film pokazujący możliwości maszyny szlifującej BS 330: