Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Mapei Tour w Szczecinie

Mapei Tour w Szczecinie

W dniu 12.04.2016 rozpoczęliśmy tegoroczny cykl szkoleń pod nazwą Mapei Tour. Spotkanie odbyło się w Szczecinie w firmie Seba, na które dotarli Goście z Zachodniopomorskiego.

Wiodącym tematem szkolenia było przygotowanie podłoża, instalacja i olejowanie parkietów. Uczestnicy z uwagą przysłuchiwali się nowościom w ofercie firm Mapei i Janser.

Praktyczne pokazy spowodowały burzliwe dyskusje i wymianę doświadczeń. Mimo niesprzyjających warunków klimatycznych szkolenie można zaliczyć do bardzo udanych.


Tarcze szlifujące z oferty Janser Polska Uczestnicy szkolenia Uczestnicy szkolenia Uczestnicy szkolenia Prezentacja maszyn z oferty Janser Polska Prezentacja maszyn z oferty Janser Polska