Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Szkolenie w siedzibie firmy Drewno Centrum w Pruszkowie

Szkolenie w siedzibie firmy Drewno Centrum w Pruszkowie

W dniach 29-30 września 2016 w siedzibie firmy Drewno Centrum w Pruszkowie odbyło się szkolenie z zakresu przygotowania podłoża i instalacji paneli LVT. Uczestniczyli w nim montażyści z województwa Mazowieckiego.

Pierwszego dnia omówiono temat przygotowania podkładów. Przedstawawiono sposoby sprawdzenia wilgotności podkładu przy pomocy higrometru CM i mierników elektronicznych Gann BL, twardości tzw. test RiRi, równości, szlifowania podkładu maszynami Columbus. Omówiono temat ogrzewania podłogowego w kontekście montażu paneli z wykorzystaniem plomb zabezpieczających i monitora CPM. Następnie uczestnicy gruntowali i wylewali masy w boksach produktami firmy Bautec.

Drugiego dnia przystąpiliśmy do dalszych prac związanych z instalacją podłóg LVT. Po wyszlifowaniu masy montażyści układali różnego rodzaju panele LVT. W zależności od produktu wykorzystano techniki na klej lub pływająco.

Zaprezentowaliśmy narzędzia dedykowane dla instalacji Lvt w postaci gilotyny i zestawu montażowego.


Szlifowanie podkładu maszyną Columbus Mieszanie masy samopoziomującej Mieszanie masy samopoziomującej Odpowietrzanie masy samopoziomującej Szlifowanie podkładu maszyną Columbus Odkurzanie podkładu odkurzaczem Janvac 1600 Uczestnicy szkolenia Uczestnicy szkolenia Cięcie paneli LVT przy pomocy krajalnicy DS 330 Aplikacja kleju Glukon