Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Konferencja Polflor w Pabianicach

Konferencja Polflor w Pabianicach

W dniach 5-7.10.2016 w Hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach odbyła się konferencja zorganizowana przez firmę POLFLOR. Dzięki uprzejmości prezesa firmy Pana Adama Nizio mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Oprócz Janser Polska partnerami spotkania były firmy Artigo, Bentzon, Cavalio, Condor, Dickson, Dr. Schutz, Dollken, Expona, Foxi & Graph, Itec, LG Hausys, Mapei, Paragon, Polyfloor, Purus, Shaw Contract Group, Uzin, Vorwerk.

Odwiedziło nas około 350 wykonawców z terenu całego kraju. Uczestnicy mieli do wyboru panele dyskusyjne lub strefę testów. Nowa formuła szkolenia bardzo dobrze została przyjęta przez odwiedzających.

Z naszej strony duży nacisk położyliśmy na technikę spawania na zimno. Z tej okazji gościliśmy Pana Harrego Piska z firmy Werner Muller. Przez cały czas trwania konferencji prezentowaliśmy metodę łączenia wykładzin, która jest mało popularna w naszym kraju, a daje dużo więcej możliwości estetycznych wykonania trwałego połączenia. Wykonawcy byli zaskoczeni jak w łatwy i prosty sposób można wykonać spaw, który jest niewidoczny.

Nowatorski sposób zorganizowania konferencji przypadł do gustu nie tylko wykonawcom, ale i firmom organizującym to wspaniałe wydarzenie.


Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach