Szanowni Państwo,
informujemy, że 17 czerwca firma będzie zamknięta. 

Konferencja Polflor w Pabianicach

Konferencja Polflor w Pabianicach

W dniach 5-7.10.2016 w Hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach odbyła się konferencja zorganizowana przez firmę POLFLOR. Dzięki uprzejmości prezesa firmy Pana Adama Nizio mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Oprócz Janser Polska partnerami spotkania były firmy Artigo, Bentzon, Cavalio, Condor, Dickson, Dr. Schutz, Dollken, Expona, Foxi & Graph, Itec, LG Hausys, Mapei, Paragon, Polyfloor, Purus, Shaw Contract Group, Uzin, Vorwerk.

Odwiedziło nas około 350 wykonawców z terenu całego kraju. Uczestnicy mieli do wyboru panele dyskusyjne lub strefę testów. Nowa formuła szkolenia bardzo dobrze została przyjęta przez odwiedzających.

Z naszej strony duży nacisk położyliśmy na technikę spawania na zimno. Z tej okazji gościliśmy Pana Harrego Piska z firmy Werner Muller. Przez cały czas trwania konferencji prezentowaliśmy metodę łączenia wykładzin, która jest mało popularna w naszym kraju, a daje dużo więcej możliwości estetycznych wykonania trwałego połączenia. Wykonawcy byli zaskoczeni jak w łatwy i prosty sposób można wykonać spaw, który jest niewidoczny.

Nowatorski sposób zorganizowania konferencji przypadł do gustu nie tylko wykonawcom, ale i firmom organizującym to wspaniałe wydarzenie.


Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach Konferencja Polflor w Pabianicach