Uwaga

Drodzy Klienci,

Codziennie mierzymy się z nowymi ograniczeniami, które są konsekwencją sytuacji epidemicznej w kraju i na świecie. Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy robią wszystko, aby umożliwić Wam bezpieczne zakupy.


Na chwilę obecną Centra Sprzedaży i Doradztwa Janser są NADAL OTWARTE.
Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Niemniej jednak prosimy, aby ograniczyć kontakt bezpośredni i starać się wszelkie pytania, wątpliwości, problemy przedstawiać drogą telefoniczną lub mailową.


Mamy nadzieję, że powyższa sytuacja nie spowoduje żadnych niedogodności w obsłudze oraz sprzedaży.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.JANSER POLSKA
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno/Leszna
tel. 600 033 044
info@janser.pl


 

Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016

Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016

W pierwszych dniach października br., w Hali Stulecia we Wrocławiu, mieliśmy przyjemność zaprezentowania Państwu zamiatarki Haaga oraz małego, zwrotnego automatu sprzątającego Columbus WA 46.

Jesienna aura wymaga od nas częstszych prac porządkowych zarówno na zewnętrz jak i wewnątrz budynku. Spadające liście nawiewane przez wiatr, czy błoto wniesione na podeszwach butów nie ułatwiają nam utrzymania czystości. Na przeciw tym trudnościom wychodzimy do Państwa z naszą ofertą. Zarówno zamiatarki Haaga, jak i automaty Columbus uczynią ze sprzątania czynność łatwą i przyjemną, ale przede wszystkim szybką.

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółowej oferty i jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy mimo deszczowej pogody, odwiedzili nasze stoisko na targach we Wrocławiu.

Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016