Szanowni Państwo,
informujemy, że 17 czerwca firma będzie zamknięta. 

Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016

Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016

W pierwszych dniach października br., w Hali Stulecia we Wrocławiu, mieliśmy przyjemność zaprezentowania Państwu zamiatarki Haaga oraz małego, zwrotnego automatu sprzątającego Columbus WA 46.

Jesienna aura wymaga od nas częstszych prac porządkowych zarówno na zewnętrz jak i wewnątrz budynku. Spadające liście nawiewane przez wiatr, czy błoto wniesione na podeszwach butów nie ułatwiają nam utrzymania czystości. Na przeciw tym trudnościom wychodzimy do Państwa z naszą ofertą. Zarówno zamiatarki Haaga, jak i automaty Columbus uczynią ze sprzątania czynność łatwą i przyjemną, ale przede wszystkim szybką.

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółowej oferty i jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy mimo deszczowej pogody, odwiedzili nasze stoisko na targach we Wrocławiu.

Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016 Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja I Biznes Przyszłości Wrocław 2016