Szanowni Państwo,
informujemy, że 17 czerwca firma będzie zamknięta. 

Dni Otwarte w Janser Małopolska

Dni Otwarte w Janser Małopolska

W dniach 13-14 października 2016 w Centrum Sprzedaży i Doradztwa JANSER MAŁOPOLSKA, które już od roku działa w Krakowie, zorganizowaliśmy prezentację narzędzi Janser połączoną z pokazami instalacji podłóg winylowych LVT z najnowszej kolekcji firmy Tarkett oraz systemami przygotowania podłoża, klejenia i wykończenia podłóg drewnianych.

Spotkanie spotkało się dużym zainteresowaniem instalatorów podłóg oraz firm handlowych, uczestniczyło w nim około 70 osób z południowo-wschodniej Polski. Każdy z odwiedzających nas w tych dniach otrzymał praktyczny upominek.

Firma Tarkett zaprezentowała panele winylowe ID Inspiration Click Tarkett Jasło. Przygotowaliśmy też pokaz montażu podłóg winylowych wraz z prezentacją zestawu narzędzi do instalacji LVT, który umożliwia prawidłowy i sprawny montaż takich podłóg.

Kolejnym zagadnieniem, które wzbudziło duże zainteresowanie Klientów, były metody obróbki i szlifowania podłóg drewnianych przed nakładaniem ługów, olejów i barwieniem powierzchni drewna. Przedstawiliśmy najnowszą tarczę Janser TRIVO DISC, która dzięki specjalnej konstrukcji napędu wykorzystującej pasek zębaty napędzający trzy oddzielne tarcze, umożliwia perfekcyjne szlifowanie powierzchni drewna. Zaprezentowaliśmy również maszynę QUAD służącą do renowacji tarasów, szczotkowania podłóg drewnianych i parkietów.

W trakcie spotkania miało też miejsce przekazanie zakupionej przez Klienta maszyny szlifującej TRI-VARO oraz krótkie szkolenie, jakiego oprzyrządowania należy używać do poszczególnych rodzajów podłoża, takich jak beton, lastryko czy kamień.

Otwarta formuła spotkania, możliwość samodzielnej pracy narzędziami, indywidualne rozmowy dotyczące zastosowania narzędzi i maszyn z naszej oferty, wymiana doświadczeń z rzeczoznawcami oraz przedstawicielami firm dostarczających produkty chemii budowlanej spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników Dni Otwartych Janser Małopolska.


Dni Otwarte w Janser Małopolska Dni Otwarte w Janser Małopolska Dni Otwarte w Janser Małopolska Dni Otwarte w Janser Małopolska Dni Otwarte w Janser Małopolska Dni Otwarte w Janser Małopolska