Wyjątkowo lekkie tarczki szlifujące z ukośnie ustawionymi segmentami diamentowymi zapewniają znacznie szybszą pracę w porównaniu do zwykłych tarcz szlifujących i dodatkowo chronią napęd.
Dzięki dużym, trójkątnym otworom do odsysania powstaje bardzo silny wir powietrza. Ściągany materiał zostaje bardzo szybko usunięty z powierzchni, co redukuje dodatkowo przegrzewanie się i zużywanie segmentów.

Diamentowa tarczka szlifująca

BETON-WHIRLJET - diamentowy talerz szlifujący

do betonu: stary beton, płyty betonowe; płyty z naturalnego i sztucznego kamienia, kamień wapniowopiaskowy, klej do płytek, glazura z płytek ceramicznych.


Nr zam.: 114 500 100


Diamentowa tarczka szlifująca

JASTRYCH-WHIRLJET – diamentowy talerz szlifujący

do materiałów ścieralnych: ścieralne jastrychy (z piaskiem kwarcowym), jastrychy, świeży beton, tynk, zaprawy, ścieralny kamień wapniowo-piaskowy (z piaskiem kwarcowym), piaskowiec, szamot, asfalt.


Nr zam.: 114 500 200


Diamentowa tarczka szlifująca

TERMO-WHIRLJET – diamentowy talerz szlifujący

do powłok malarskich i mało ścieralnych materiałów: powłoki termoplastyczne, powłoki malarskie, graffiti, niewielkie pozostałości kleju, powłoki kauczukowe.


Nr zam.: 114 500 300


Diamentowy talerz szlifujący Turbo-Jet

TURBO-JET – diamentowy talerz szlifujący

z optymalną wydajnością zrywania.
Dzięki dużej ilości segmentów diamentowych praca maszyny przebiega cicho, a uzyskana powierzchnia jest gładsza. Tarcza dodatkowo wpływa na dłuższą żywotność maszyny. Idealna do gratowania betonu.


Nr zam.: 114 500 400