Szkolenie w Gliwicach w siedzibie Mapei

Szkolenie w Gliwicach w siedzibie Mapei

W dniach 14-15.03.2019, w siedzibie firmy Mapei w Gliwicach, odbyło się szkolenie z zakresu przygotowania podłoża i instalacji wykładzin. Organizatorami spotkania były firmy Mapei Polska, Gerflor oraz Janser Polska. W szkoleniu uczestniczyło 38 osób.

Tym razem czas na teorię zamieniliśmy na praktyczne pokazy związane z przygotowaniem podkładów. Zostały dokonane pomiary wilgotności miernikami Gann, wytrzymałości – test RiRi. Przedstawiliśmy sposoby zabezpieczenia podłóg przy ogrzewaniu podłogowym plombami termicznymi i monitorem CPM. Zwróciliśmy uwagę na zasadność szlifowania i frezowania podkładów z pozostałości przy pomocy maszyn BS 330 i Columbus.

Firma Mapei przedstawiła pełną gamę produktów związanych z przygotowaniem podkładów i klejeniem wykładzin oraz LVT w pomieszczeniach mokrych.

Firma Gerflor przedstawiła gamę wykładzin podłogowych i ściennych.

Każdy z uczestników miał możliwość wykonania własnej aranżacji w boksach. Zamontowano wykładzinę ścienną, montowano Lvt w pomieszczeniach mokrych.

Podczas szkolenia jak i części nieoficjalnej trwały burzliwe dyskusje związane z techniką instalacji podłóg oraz warunkami na budowach.


Poniżej kilka zdjęć z tego szkolenia:

Szkolenie w Gliwicach w siedzibie Mapei Szkolenie w Gliwicach w siedzibie Mapei Szkolenie w Gliwicach w siedzibie Mapei Szkolenie w Gliwicach w siedzibie Mapei