Szkolenie w Akademii Tarkett

Akademia Tarkett: Przygotowanie podłoża i instalacji wykładzin

W dniach 12-13.03.2019, w Orzechowie, firmy Tarkett, Janser Polska i Mapei zorganizowały szkolenie z zakresu przygotowania podłoża i instalacji wykładzin. Było to kolejne szkolenie przeznaczone dla firm z terenu całej Polski. W spotkaniu tym uczestniczyło 18 osób.

W pierwszym dniu spotkania omówiliśmy zasady prawidłowego przygotowania podkładów. Szczególną uwagę zwróciliśmy na pomiary wilgotności podkładów przy pomocy higrometrów Gann, warunki klimatyczne, równość podłoża mierzoną urządzeniem NIV'O.

Po części teoretycznej przystąpiliśmy do zajęć praktycznych czyli do szlifowania podkładów maszyną jednotarczową Columbus, mieszaniem i wylewaniem mas samopoziomujących. Omówione zostały różnego rodzaju kleje do wykładzin i LVT.

Kolejnym etapem szkolenia był pokaz montażu wykładzin, frezowanie, spawanie na gorąco i zimno. Dużym zainteresowaniem cieszył się praktyczny pokaz montażu wykładzin ściennych.

Końcówka pierwszego i cały drugi dzień szkolenia to już zajęcia praktyczne dla uczestników. Każdy uczestnik mógł samodzielnie montować, frezować i spawać wykładziny. Na zakończenie odbyło się wręczenie certyfikatów ukończenia szkolenia.


Poniżej kilka zdjęć z tego szkolenia:

Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett Szkolenie w Akademii Tarkett