Szkolenie z firmami z Jawor Parkiety i Wakol

W dniu 07.03.2019 r., w Centrum Sprzedaży i Doradztwa Janser w Warszawie, odbyło się pierwsze wspólne szkolenie z firmą Jawor Parkiety. Uczestniczyła także firma Wakol, aby uczestnicy mieli pełną gamę produktów związanych z montażem podłóg.

W spotkaniu udział brało 35 osób z województwa Mazowieckiego.

Firma Jawor Parkiety przedstawiła najnowszą kolekcję podłóg drewnianych - jodełkę klasyczną i Chevron, z kolei Wakol przedstawił nowoczesne kleje nakładane aplikatorem akumulatorowym.

Z naszej strony przedstawiliśmy sposoby pomiaru wilgotności podkładów przy pomocy higrometru CM i elektronicznych mierników Gann. Do sprawdzenia równości używaliśmy cyfrowego urządzenia pomiarowego NIV’O i wyskalowanego klina. Test RiRi odbył się przy pomocy testera twardości podłoża. Omówione zostały sposoby frezowania i szlifowania podkładów przy pomocy maszyn Columbus i maszyna szlifującej BS 330. Urządzenia te połączone były z separatorem JANSER, który może jednocześnie służyć jako stacja mieszalnicza i odkurzaczem przemysłowym JANVAC 1600 H Power.
Prezentowany był także system do strukturyzacji podłóg drewnianych przy pomocy szczotek i fiber padów.

Było to kolejne udane szkolenie, podczas którego mieliśmy okazję do wspólnej wymiany zdań i wyrażenia opinii na temat prezentowanych produktów, sposobów przygotowania podkładów i montażu drewna