Szkolenie w Gliwicach

Szkolenie w Gliwicach

W dniach 19-20.03.2015 w siedzibie firmy Mapei w Gliwicach odbyło się szkolenie z zakresu przygotowania podłoża, instalacji parkietu i jego zabezpieczenia. W szkoleniu uczestniczyło 40 parkieciarzy z rejonu Południowej Polski.

Ze strony gospodarza szkolenie prowadził Daniel Szarubka który przedstawił cały asortyment produktów Mapei związanych z podłożem, instalacją parkietu, lakierami i olejem.

Omówiono wszelkie tematy związane z przygotowaniem podłoża, szlifowaniem, pomiarami wilgotności i warunków atmosferycznych. Zaprezentowaliśmy nowe drobne narzędzia oraz maszyny. W sposób szczególny przedstawiliśmy maszynę jednotarczową Speedtronic oraz maszynę do postarzania i renowacji podłóg szczotkowanych Quad.

Podczas szkolenia jak i części nieoficjalnej trały burzliwe dyskusje związane z techniką instalacji podłóg oraz warunkami na budowach.


Prezentacja narzędzi Janser Prezentacja osprzętu do maszyny Speedtronic Prezentacja Speedtronic Prezentacja Speedtronic Prezentacja maszyn Janser Polska Prezentacja maszyn Janser Polska