Szkolenie w Suszcu

Szkolenie w Suszcu dla sieci Dekorian

W dniu 27.10.2015 w Suszcu odbyło się szkolenie dla sieci Dekorian. W spotkaniu oprócz Janser Polska prezentacje prowadziły firmy Bautec, Dollken, Designflooring. Z zaproszenia skorzystało około 80 osób z całego kraju.

Szkolenie rozpoczęło się od części teoretycznej każdej z firm, aby następnie przejść do zajęć praktycznych. Wspólnie z firmą Bautec omówiliśmy zagadnienia dotyczące przygotowania podkładów. Wykonaliśmy test RiRi testerem twardości, zmierzyliśmy wilgotność podkładu miernikami Gann i higrometrem CM. Następnie odbyło się szlifowanie podkładu Columbusem Speedtronic i Caddy. Sprawdzenie równości urządzeniem Nivo i wylewanie mas samopoziomujących.

Montaż podłóg LVT prowadził szkoleniowiec firmy Designflooring. Przy pomocy naszych narzędzi przeprowadził praktyczny pokaz montażu różnego rodzaju podłóg LVT które posiadają w ofercie. Doświadczenie prowadzącego było bardzo widoczne podczas montażu paneli na schodach.
Uzupełnieniem pokazów była prezentacja firmy Dollken. Przedstawiciel firmy zaprezentował szeroką gamę listew wykończeniowych i sposób ich montażu.

Kolejna grupa wykonawców uczestnicząca w szkoleniu powiększyła swoją wiedzę z zakresu przygotowania podłoża i instalacji podłóg i ich wykończenia.


Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu Janser Polska - Szkolenie w Suszcu


W trakcie spotkania zaprezentowano pokaz szlifowania masy samorozlewnej Bautec przy pomocy maszyny jednotarczowej Columbus Speedtronic wyposażonej w tarczę Diamabrush.