Szkolenie w Siemianowicach

Szkolenia w Siemianowicach i Święcicach dla sieci Dekorian

W dniach 03.03.2016 w Siemianowicach Śląskich i 04.03.2016 w Święcicach koło Warszawy odbyły się szkolenia dla sieci Decorian. Współorganizatorem szkoleń były także firmy Bautec, Doellken i Designflooring. W spotkaniach uczestniczyło około 120 osób z różnych rejonów Polski. Szkolenia rozpoczynały się od części teoretycznej, a następnie odbywały się zajęcia praktyczne.

Pierwszym tematem było przygotowanie podkładów. Zwróciliśmy uwagę na najważniejsze aspekty związane z tym zagadnieniem. Do szlifowania podkładu używaliśmy maszyny jednotarczowej SPEEDTRONIC oraz ręcznej szlifierki do drewna QUAD. Wilgotność sprawdzaliśmy miernikami elektronicznymi z serii BlueLine i niezastąpionym w warunkach budowy higrometrem CM, równość podłoża cyfrowym urządzeniem pomiarowym Nivo oraz wyskalowanym klinem. Duże zainteresowanie wzbudził test twardości metodą RiRi. Te części szkolenia uzupełnione były o technologie prezentowane przez techników firmy Bautec.

Po fachowym przygotowaniu podkładu przyszedł czas na montaż podłóg LVT firmy Designflooring. Zaproszony na tę okazję technik firmy zaprezentował zebranym gościom sposoby profesjonalnego montażu podłóg przy wykorzystaniu dostępnych w naszej ofercie narzędzi oraz różne triki.

Uzupełnieniem prezentacji był pokaz oferty, sposób docinania i montażu listew przez firmę Doellken.

Kolejna grupa wykonawców uczestnicząca w szkoleniu powiększyła swoją wiedzę z zakresu przygotowania podłoża, instalacji podłóg i ich wykończenia.


Szkolenie w Siemianowicach dla sieci Dekorian Frezarka BS 330 Szkolenie w Siemianowicach dla sieci Dekorian Prezntacja szlifierki Columbus Speedtronic Prezntacja szlifierki Columbus Speedtronic Tarcza Multi-Disc Pokaz instalacji podłogi LVT Pokaz instalacji podłogi LVT Szkolenie w Siemianowicach dla sieci Dekorian Szlifierka Caddy Szkolenie w Siemianowicach dla sieci Dekorian


Poniżej krótki film przedstawiający prezentację na szkoleniu maszyny jednotarczowej Columbus SPEEDTRONIC: